Menü

Casdon Cash Register 66450

Ürün Kodu : A0142
: 5011551001038
2.096,99 TL
2.329,99 TL
%10 İndirim

Bu yazarkasa, küçük çocuğunuzun her zaman en iyi müşteri hizmetini sunması için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. 'dokunmaya duyarlı' bir ekran ve çalışan bir hesap makinesiyle donatılmış olan satın alma işlemleri, daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaşacak ve ödeme zamanı geldiğinde, müşteriler nakit (taklit!) yoluyla ödeme yapma veya son derece modern çip ve pin cihazını kullanma seçeneğine sahip olacak. Yazar kasa, bilinçli alışveriş yapanların mali durumlarının kontrolünün gerçekten ellerinde olduğunu hissedebilmeleri için bir oyun banka kartıyla birlikte gelir.

 

 • Gerçekçi özellikler

Oyun banka kartlarından çalışan hesap makinelerine kadar  oyun zamanının eğlencesini artıracak birçok gerçekçi özellik var.

 • Sonsuz keşif
  Ürün maliyetlerini toplayın ve mikrofonda bir duyuru yapın. İster müşteri ister mağaza sahibi, bilgili müşteriniz bu alışveriş deneyiminden asla yorulmayacaktır.
 • Uygulamalı etkileşim
  minikler, oynayacak pek çok işlevi, özelliği ve sesi olan bu oyuncak yazarkasayla etkileşime girmeyi çok sevecek; bu yazarkasa, el-göz koordinasyonunun yanı sıra sosyal becerilerin de geliştirilmesine yardımcı oluyor.
 • Şunları içerir:
  yazar kasalı oyuncak yazar kasa, çalışan hesap makinesi, mikrofon, tarayıcı, çip ve şifre özelliği, banka kartlarıyla oynama, para oynama ve çeşitli taklit yiyecekler.
 • 3+ yaş için uygundur

Uyarı: küçük parçalardan dolayı 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir.

3 X AA Pil gerekir.

Garanti Bilgisi
0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.